Szkolne-Mundurki.PL: PPHU De Marco - katalog producentów szkolnych mundurków

PPHU De Marco

Partnerzy serwisu: Zlewozmywak, oświetlenie
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą odzieży męskiej oraz dodatków do ubioru wyjściowego, a takim dodatkiem są krwaty.

Serwis internetowy Szkolne-Mundurki.PL jest przeznaczony dla:
- szkół, rodziców, pracowników placówek edukacyjnych - pozwala na odszukanie producentów odzieży szkolnej z regionu działałności
- producentów odzieży szkolnej - pozwala na pozyskanie klientów

W chwili obecnej w serwisie znajduje się 242 wpisów.

ZAPYTANIE OFERTOWE O MUNDURKI SZKOLNE

 
Zadaj pytanie ofertowe

Jeśli szukasz wykonawcy mundurków - skorzystaj z naszej bezpłatnej usługi. Po wypełnieniu formularza Twoje zapytanie ofertowe zostanie wysłane do wszystkich firm dostępnych w katalogu.

Zadaj pytanie ofertowe

PPHU De Marco

Data dodania: 2007-02-07.

PPHU „De Marco” jest producentem wysokiej jakości wyrobów odzieżowych oraz produktów wchodzących w szeroko rozumiany zasięg branży tekstylnej obejmującej również mundurki szkolne.

Od początku naszej działalności ściśle współpracujemy z licznymi krajowymi jak również zagranicznymi producentami tkanin, projektantami, grafikami w celu zapewnienia Państwu satysfakcji z użytkowania naszych wyrobów. Zarówno Państwo jak również rada rodziców oraz młodzież spotkają się u nas z licznymi wzorami oraz fasonami mundurków szkolnych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nowatorskiej polityce personalnej, wysokiej kulturze organizacyjnej oraz nastawieniu naszych działań na satysfakcjonują obsługę klienta oddajemy produkty spełniające Państwa oczekiwania. Jesteśmy przekonani, że dzięki nam uzyskają Państwo satysfakcjonujące rozwiązania dotyczące mundurków szkolnych.
Mając na uwadze dobro naszych klientów stosujemy podczas procesu produkcji innowacyjne rozwiązania połączone z odpowiednim starannym doborem tkanin.

Zawsze jesteśmy otwarci na pomysły innych. Mogą Państwo u nas liczyć na fachowe doradztwo, opiniowanie swoich form oraz ścisłą współpracę, do której serdecznie zapraszamy. Jako nieliczni staramy się pogodzić opinie i gust zarówno grona pedagogicznego jak również samej młodzieży i ich rodziców oferując Państwo mundurki szkolne na najwyższym poziomie.

Od wielu lat jesteśmy producentem odzieży specjalistycznej. Nasze doświadczenia oraz praktyka powala nam spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Z tego powodu możemy z całą odpowiedzialnością zaproponować Państwu swoje usługi.

Nasze bogate wzornictwo, stylistyka, estetyka na pewno będą stanowić idealne połączenie odpowiedzialnego i charakterystycznego wizerunku szkoły z funkcjonalnością oraz nowoczesnymi trendami.

Pragniemy również zwrócić Państwa uwagę na fakt, już na wstępnym spotkaniu, do którego gorąco zachęcamy zaprezentujemy 20 gotowych wzorów mundurków szkolnych, w której odnajdą Państwo elementy tradycyjne idealnie współdziałające z nowoczesnością wplecione w komfortowość i funkcjonalność.

W przypadku zainteresowania dodatkowymi propozycjami prosimy o kontakt w celu przesłania prezentacji.

Teren prowadzenia działalności:
Województwo: małopolskie
Powiat: wadowicki
Gmina: Wieprz

Dane teleadresowe:
PPHU De Marco
PPHU De Marco Władysława Frączek
Frydrychowice 72a
34-108
Frydrychowice

Tel +048 33 879 59 13
Tel mob 0 502 142 267
Fax +48 33 870 65 35

info@demarco.pl
gg 9974169
skype fraczekwladyslawa

NIP 551-206-71-80
REGON 852532846

Pierwszy internetowy katalog producentów szkolnych mundurków. W serwisie znajduje się spis firm szyjących szkolne mundurki. Szkoły poszukujące wykonawcy munduków szkolnych mogą zapoznać się z informacjami zawartymi na stronie, a następnie skontaktować się z wybranymi producentami mundurków w celu zapoznania się ze wzorami odzieży szkolnej, kosztami szycia oraz z terminem dostarczenia mundurków szkolnych do szkoły.

Katalog zawiera spis firm zajmujących się szyciem tylko mundurków szkolnych.

Firmy produkujące odzież szkolną mogą dodać informacje o sobie zupełnie za darmo!

Mundurek szkolny | Mundurek | Szkolny mundurek
Szkolne-mundurki.pl istnieje od połowy stycznia 2007 roku. Polityka prywatności
Pomysł i realizacja: Krajniak.org Przemysław Krajniak.